Obora Et & Mangal Bahçesi

Obora Et & Mangal Bahçesinde sevdiklerinizle doğayla iç içe lezzetli ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Obora Et & Mangal Hakkında

2000 yılından bu zamana kadar “kendin pişir kendin ye” konseptiyle hizmete basladiğımız et & mangal restaurantımızda siz değerli müşterilerimizin huzuru ve keyif alması her zaman önceliğimiz olmuştur.

Bir aile işletmesi olan mekanımız da açıldığımız ilk günden bu yana değiştirmediğimiz kasabımız ve tedarikçilerimizle birlikte sizlere lezzetli yemekler sunmak bizim için önemlidir. Annemizin her Cuma günü özenle ve tek başına hazırladığı mezelerimiz ve dillere hatta illere destan olmuş Köftemizin tadına bakmanızı tavsiye ederiz.

Mekanımız haftasonları 09.00 ile 20.00 arası açık olup, talep olduğu zamanlarda ise hafta içleri de açıktır. Tüm grup organizasyonlarınızı, özel gün kutlamalarınızı mekanımızda güvenle ve keyifle gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca serpme köy kahvaltı hizmetimiz de var olup, tüm ürünlerimiz tamamiyle köy ürünleri olup reçellerimiz ise mevsim meyvelerinden yapılmaktadır. Bizler sizlerin mutlu bir gün geçirmesi için buradayız ve her zaman sizleri mekanımızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Haftasonu Hizmetinizdeyiz

09:00 - 20:00 saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Serpme Kahvaltı

Haftasonu kahvaltı keyfi için köy ürünlerinden oluşan serpme kahvaltımıza bekliyoruz.

Özel Gün Kutlamaları

Özel günleriniz ve organizasyonlarınız için mekanımızı keyifle ve güvenle tercih edebilirsiniz.

En Sevilen Lezzetlerimiz

Ziyaretçilerimizin en sevdiği lezzetlerimizin başında köftemiz ve mezelerimiz geliyor. Menümüzü inceleyerek tüm lezzetlerimizi görebilirsiniz.

271114862_1402284446853672_6568857208946203782_n
MEZE ÇEŞİTLERİMİZ
ET ÇEŞİTLERİMİZ